Fivem Free TerrorMenu (Paylaşacağım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üye
Bu arada elimde hazır source var ofset güncellemek bi tık zor baya bi offset fixlendi ama halledebileceğimi düşünüyorum yakın zamanda ücretsiz bir şekildede paylaşacağım.
(Ücretsiz paylaşıp reklam yapıp sonra ücretli yapmayacağım emin olabilirsiniz :))

⇆  ◁  ❚❚  ▷  ↻
Süper Üye
Ödüller
6
ne zamana paylaşırsın sabırsızlanıyorum cidden

Üye
ne zamana paylaşırsın sabırsızlanıyorum cidden

Kral köydeyim vallahi hiç belli olmaz ama 1 hafta içinde gelme ihtimalim yüksek sakın kimse para vermesin gelince baya birşey paylaşıcam fivem ile ilgili sunucu loglarının mantığını nasıl yakalanmayız falan filan

🌟
Donator
Ödüller
12
Arkadaş sanırım sorunlu ben menüyü ücretli vermiyorum execi veriyorum ama bu kafa güzel :D

@flyrelease
Post automatically merged:

ahahah hsen nasıl bir kralsın ya hesap ban yemişti aga fivemden sitedeki unban hala çalışıyor mu deniyeyim bir güzel 8x trainer beleşe :D
Evet çalışıyor teşekkürler yapması kolaydı ^^
Post automatically merged:

Bu arada elimde hazır source var ofset güncellemek bi tık zor baya bi offset fixlendi ama halledebileceğimi düşünüyorum yakın zamanda ücretsiz bir şekildede paylaşacağım.
(Ücretsiz paylaşıp reklam yapıp sonra ücretli yapmayacağım emin olabilirsiniz :))
Umarım başarıp paylaşırsın millet yararlanır fakat konudan ismimi kaldırmanı istiyorum ben hiç bir zaman bir lua menüsünü satmadım. Lua execi alan kişilere hediye olarak veriliyor. Hayatınızda başarılar ^^

Onaylı Üye
Zamanında para vermiştim verdiğim paraya üzülüyorum şuan teşekkür ederim işime yarıyıcak

hacking center
Süper Üye
Ödüller
3
benim işime kesinlikle yarayacak dır umarım

Üye
bekliyoruz dostum.oyun bedava olunca oynayabiliyoruz artık .d

Üye
buna ihtiyacım olacaktır. evine dönmeni bekliyorum...

Banlı Üye
çoğu esx ve triggerserverevent komutları serverlar'da blacklist girmiş durumda. Öncelikle onları bypass etmeniz gerek :) Veya direkt olarak server dump çakarak kendi kullandıkları esx komutların öğrenebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.