Çözüldü GPU overclock sonrası mavi ekran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

liteBoss

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
Mavi ekran hatası alıyorum bi sure sonra format attım driveri güncelleyemiyorumda "whea uncorrectable" hatasını alıyorum mavi ekranda

R

Ruhsesin

Seçkin Üye
Bios dan yaptıysan bios ayarlarını sıfırla birde overlocku neye yaptın ? ram , işlemci , ekran kartı ?

• Like
Tepkiler: snipscas
B

By Legend crazy

☆☆Her oyun bir gün hileyi tadacaktır☆☆
Efsane Üye
Dostum overclock demek ekran kartıma fazla mhz vermek demek bu da ekran kartını yakıp eline almanı sağlar
Afterburnerdan tekrar sistem ayarlarına getir pc ni oyun optimizasyonu istiyorsan
Nvdia experience den yap

Overclockla ekran kartını yakabilirsin dostum ekran kartın ne olursa olsun deneme derim overclocka fazla yüklendiysen ekran kartı işlemci chipsetlerine zarar vermiştir

Oyunlarda yada müzik dinlerken birden mavi ekran alıyormusun
♥️♥️♥️

L

liteBoss

Konuyu başlatan
Seçkin Üye
Dostum overclock demek ekran kartıma fazla mhz vermek demek bu da ekran kartını yakıp eline almanı sağlar
Afterburnerdan tekrar sistem ayarlarına getir pc ni oyun optimizasyonu istiyorsan
Nvdia experience den yap

Overclockla ekran kartını yakabilirsin dostum ekran kartın ne olursa olsun deneme derim overclocka fazla yüklendiysen ekran kartı işlemci chipsetlerine zarar vermiştir

Oyunlarda yada müzik dinlerken birden mavi ekran alıyormusun
♥♥♥
2 3 dk içinde mavi ekranı alıyorum msi afternburnerdan ayarları geri getiremedim hiçbirşekilde bios pilini sıfırladım format attık ekran kartını yakmamışım iki tane ekran ksrtı taktım aynı hatayı aldım

B

By Legend crazy

☆☆Her oyun bir gün hileyi tadacaktır☆☆
Efsane Üye
2 3 dk içinde mavi ekranı alıyorum msi afternburnerdan ayarları geri getiremedim hiçbirşekilde bios pilini sıfırladım format attık ekran kartını yakmamışım iki tane ekran ksrtı taktım aynı hatayı aldım
Ekran kartını çıkar alkollü bezle sil kurula sonra silgi ile sil ter temiz tak hala daha yapıyorsa mavi ekranın hata koduna bak
♥️♥️♥️

S

SelcuKinG9

Onaylı Üye
kardeşim sebebi çok fazla overclock yapmışsındır azıcık düşür öyle kullan bende yapmıştım ayınsı olmıştu fakat düşürünce değişiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...