İnstagram Kalite Kaybı

RETROMICA

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
26
Ödül Puanları
228
SelamünAleyküm Beyler İnstagrama Fotoraf Atınca Foto Bulanık Ve Pikselleşiyor Ne Yapmam Lazım Kalite Kaybını Önlemek İçin

ruxana367

Aktif Üye
Beğeni Puanı
4
Ödül Puanları
8
Instagram kamerasını dener misin? Bu sorun telefondaki resimlerinde mi oluyor yoksa instagram kamerası ile çektiğin fotoğrafta mı?

ByAkilli

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
1
Ödül Puanları
8
Cihazın kamerası arızalı olabilir. Cihazın kendi kamera uygulaması dışında bir program kullanıyorsanız program kaynaklı bir sorun olabilir. Cihazın kendi kamerası veya farklı bir kamera uygulaması ile çekim yapıp deneyin. İnstagram üzerinden fotoğraf filtrelerinden birini uygulamış olabilirsiniz bunu kontrol edin. Yüklediğiniz fotoğrafa kullandığınız cihazın dışında bir cihazdan bakın. Ek olarak instagramı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Aklıma gelen olasılıklar bunlar.

hebayar

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
6
Ödül Puanları
8
Bu sorun 2 yıldır var instada ben de bilmiyorum :D
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Öyle bişeyin olmaması için insta içersinden foto video vs çekmek gerekiyordu

baXen

⭐ Perfo ⭐
Ultra Üye
Beğeni Puanı
1,238
Ödül Puanları
273
Dostum İnternette Kalite Kaybını Önlemek İçin Uygulamalar Var O Uygulamalara Hesabını Bağlayarak Paylaşım Yapabilirsin. Yeni Samsung S10'da Bu Sorunu Düzelttiler Diye Biliyorum :D. Eğer Dediğim Uygulamayı Bulursam Mesajı Editleyeceğim..
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Şu Makaleye Bak Derim "Tıkla" Instagram Kendisi Paylaşmış.
Kısaca Diyor ki; Kaliteli Paylaşım Yapabilmek İçin Genişliği en az 1080 piksel olan ve en boy oranı 1,91:1 ile 4:5 arasında olan bir fotoğraf yükleyin.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Niklausy

Aleve veren gençleri, dumana laf ediyor
Süper Üye
Beğeni Puanı
143
Ödül Puanları
243
alternatif bir instagram uygulaması dene, oginsta/gbinsta/instagram+/instagram++ gibi

RETROMICA

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
26
Ödül Puanları
228
Tüm Cevaplarınızı Okudum Ve Yardımcılarınız İçin Teşekkür Ederim Hepsini Denerim Sorunu Hallederim Eyvallah Beyler

Üst Alt