Çalışıyor PUBG Mobile Dword Vip Hack [R3] [SmartGaga Emulator]

dogus6161

Üye
Beğeni Puanı
0
Beyler bu sayfanın hilesini kullanıyorum sadece ESP ve loot açık bayadir ban yemiyordum bugün beri değişimi değip 3 ay ban attı nasıl kaldırabilirim ?

Burakjdm

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
8
as kardeşm tabii var fakat 1 haftadan beri girmiyorum oyuna call of dayım bu yüzden ilk guest hesapdan denersen sevinirim :)

script : htt ps://bcvc.live/oQPplXf

klonlama : http s://bcvc.live/Z15quaF
vpn : htt ps://bcvc.live/Z15quaF
host : htt ps://bcvc.live/Z15quaF ( boşlukları silmeyi unutma )

stalker8

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
41
Atılmış BAN kalkmaz arkadaşlar. :) Birincisi, sizi ciddiye alıp tüm verileriniz tekrardan kimsen incelemez, onlar açısından önemli bireyseniz o başka. Hesap süreli yemişse, kalıcı yemediğine şükredin derim.

İkincisi, oyuna getirilen yeni emülatör güncellemesiyle ANTİ CHEAT sistemi geliştirilmiş.Yani artık daha aktif ve daha güçlü bir korumaları varmış. Ve daha önemlisi, artık özel şikayetle( belirli formlar var) adminler olayı inceleyip daha kısa sürede fişinizi çekiyorlar. Hileler çalışıyor ama fazla dayanamadan banlanıyorsunuz. Kili düşük tuttum, sadece esp açtım olmadı. Kill düşük, sadece adam görme açık gene banlandım. Kill düşük, sadece adam sayısı açık( adam varsa öyle bir tedbir için) gene banlandım. 3. durum sistemin artık hile programlarını izlediğini ama harekete geçmeden yeterli veri topladığını gösteriyor. Bu sezonla hileye ciddi darbeler vurdular kısaca :)

Aetheris

We Are The Devils
Süper Üye
Beğeni Puanı
403
Atılmış BAN kalkmaz arkadaşlar. :) Birincisi, sizi ciddiye alıp tüm verileriniz tekrardan kimsen incelemez, onlar açısından önemli bireyseniz o başka. Hesap süreli yemişse, kalıcı yemediğine şükredin derim.

İkincisi, oyuna getirilen yeni emülatör güncellemesiyle ANTİ CHEAT sistemi geliştirilmiş.Yani artık daha aktif ve daha güçlü bir korumaları varmış. Ve daha önemlisi, artık özel şikayetle( belirli formlar var) adminler olayı inceleyip daha kısa sürede fişinizi çekiyorlar. Hileler çalışıyor ama fazla dayanamadan banlanıyorsunuz. Kili düşük tuttum, sadece esp açtım olmadı. Kill düşük, sadece adam görme açık gene banlandım. Kill düşük, sadece adam sayısı açık( adam varsa öyle bir tedbir için) gene banlandım. 3. durum sistemin artık hile programlarını izlediğini ama harekete geçmeden yeterli veri topladığını gösteriyor. Bu sezonla hileye ciddi darbeler vurdular kısaca :)
Paralı HİLE ŞART :D

dogus6161

Üye
Beğeni Puanı
0
1 Mart 2020 de kalkacak banım.O zaman bu hileyi de siliyorum yoksa 10 yıl falan yerim

lamer4545

Üye
Beğeni Puanı
3
Bypass kullanıyorum sürekli 10 dk ban yiyorum çözümü bilen var mı

feb4172

Üye
Beğeni Puanı
2
dan daha az kasıyor s
Bypass kullanıyorum sürekli 10 dk ban yiyorum çözümü bilen var mı
Oyun içinde hileyi aç kapat