Script Lee Sin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

ardaknk123

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
arkadaşlar script ile leesin çok kötü çalışıyor çok fazla oynadım iyi değil yane yada ben ayar yapamadım bilmiyorum lig atlamak için sc ile hangi heroalrı oynamam lazım boş yorum yapmayın lütfen teşekkürler

• Like
Tepkiler: SAMET1
P

punbg58

Onaylı Üye
kardeşim script açayım lig atlayım diye bişey yok scriptte yetenek işi hasarını ve combosunu bildiğin heroyu oynucaksın herşeyi script yapmıcak

C

cagat1609

Üye
katarina veya kogmaw draven script ile bunları oynamanı tavsiye ederim herolar zaten güçlü

C

cihatali

Onaylı Üye
Lee gayet iyi çalışıyor bence. G tuşuyla otomatik insec atıyor. T tuşuyla otomatik vard koyup atlıyor. gecikmelerini biraz düşürürsen daha hızlı skil atıp tutturma oranını arttırabilirsin. Benim bildiğim bunlar.

G

grkmyldz41

Üye
Kata ve kalista ile oynayabilirsin ama kalista oynarken dikkat et pasifinden dolayi scripti cok rahat belli edebiliyo

A

ardaknk123

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Lee gayet iyi çalışıyor bence. G tuşuyla otomatik insec atıyor. T tuşuyla otomatik vard koyup atlıyor. gecikmelerini biraz düşürürsen daha hızlı skil atıp tutturma oranını arttırabilirsin. Benim bildiğim bunlar.
doğru ama mesela ben adamdan kaçarken 10 canla adamında canı 10 ise q atıp ölüyor bunları ayarlayamıyorum bakdım bayağı bi kurcaladım bulamadım

R

ruzgar22

Grafiker Tagı Alacağız İnş
Onaylı Üye
Benim de bir sorunum var
Dün kişisel bilgisayarımı formatladım. Daha öncesinde sorunsuz çalışıyordu.
Ardından sitede gösterilen bütün ek programlar (C++ , NetFramework 2008, NetFramework 2005 ve Directx11 )
dahil bütün gösterilen şeyleri yükledim.
Ardından scripti çalıştırmaya çalıştığımda kapanıyordu, şimdi ise herşey normal şekilde
(gözle görünen) çalışıyor ancak script oyuna işlemiyor. pbg Lite Kabus vs. Hepsi normal şekilde çalışıyor.
Script çalışırken ilk tıkladığımızda BİP sesi gelirdi (diğer hilelerde geliyor sadece LoL scripte gelmiyor) onun yerine
Windows uyarı sesi çıkıyor Oyunu bulduğunda ise 2 BİP sesi gelmesi gerekirken oda gelmiyor.

Sorunum Son olarak şu an OYUNA İŞLEMİYOR.
Video ektedir. LÜTFEN YARDIMMMMM:cryangry: :(

Dip not: Oyunu ve Script dosyalarını silip yükledim düzelen birşey yok .

M

MypytroN

Son yaptıgım sey bile olsa bu isi bitirecegim
Süper Üye
Gecikme sürelerini düşürürsen gayet başarılı aslında

C

cihatali

Onaylı Üye
doğru ama mesela ben adamdan kaçarken 10 canla adamında canı 10 ise q atıp ölüyor bunları ayarlayamıyorum bakdım bayağı bi kurcaladım bulamadım
Yanlış hatırlamıyorsam Q2 yi kapatınca otomatik atlamıyor. Birde oto ks yi kapatman lazım. Hasarın adamı öldürmeye yetiyorsa otomatik atlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...