Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşayan efsane
Banlı Üye
Ödüller
7
6 HİZMET YILI
:resim:

kzwaadx.jpg

:yazı:

Merhabalar, bildiğiniz üzere steam 24 haziran / 8 temmuz arasında 2021 yaz indirimlerini başlattı. Bu indirimden nasibini alanlar arasında Farming Simulator 19 adlı oyunda mevcut. Çıkış tarihi 20 kasım 2018 dir ve 40,574 olumlu incelemesi bulunmaktadır. Oyunda bulunan çiftçilik araçları ile ister tek ister arkadaşlarınız ile çiftliğinize hayvan alabileceğiniz ve tarım vb. şeyleri yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. . Oyunun fiyatı 100₺ ' den 60 ' ye düşmüştür. Oyunda toplam 18 dil mevcuttur ve bunların içerisinde türkçe mevcuttur.

Oyun Adı : Farming Simulator 19
Tür : Simülasyon, Araç kullanma, Çiftçilik Simülatörü
Geliştirici : Giants Software
Yayıncı : Focus Home Interactive
Çıkış Tarihi : 20 Kasım 2018

Sistem Gereksinimleri :

Minimum :

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz or AMD FX-4100 @3.6 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 grafik kartı veya daha yüksek (min. 2 GB VRAM, DX11 desteği)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Çevrim içi oyun için internet bağlantısı.

Onaylı Üye
Ödüller
2
2 HİZMET YILI
Optimizasyon sorunu varmı oyunda ?

Onaylı Üye
Ödüller
5
6 HİZMET YILI
Arkadaşlar yaklaşık 50 saat oynadım oyunu ve şunu diyebilirim ki tek pek sarmıyor eğer arkadaşınız varsa ortak oynayabileceğiniz daha keyifli geçiyor.

Efsane Üye
5 HİZMET YILI
Gayet güzel bir çiftlik oyunu fiyatına göre değer kötü değil ama biraz daha indirim hak eder ve grubun varsa tadından yenmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.