Tanrı Katili - Creepypasta (Benim Kalemimden)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gitmedim ama içinden geçtim
Onaylı Üye
Ödüller
1
1 HİZMET YILI
Tanrı Katili
Sıkıcı bir haftayı geride bırakmıştım. Önümüzde ki 2 hafta boyunca izinli olacağım için eve gelirken 2 haftalık bir alışveriş yaptım. 2 hafta boyunca evden çok çıkmayı planlamıyordum. Sadece sabahları ve akşamları 1'er saat yürüyüş yapacaktım. Eve gelip duş aldım, ardından soğuk bir biranın iyi gideceğini düşünerek buzlu bir kova ve biralarımı aldım. Oturup Netflix'ten bir dizi izlemeye başladım. Saat gece yarısına geliyordu ki güvenlik cep telefonumu aradı. Bana gelen birinin olduğunu ve pek iyi durumda olmadığını söyledi. Kim olduğunu sordum. O da "M*** Y***" dedi. Şaşırmıştım, çünkü bu en yakın arkadaşımın ismiydi. Onu almasını söyledim ve teşekkür ederek telefonu kapattım. Hemen kapıya doğru ilerledim ve onu bekledim. Bilgisayarı çantasında bana doğru geldi ve direkt bana sarıldı. Ağladığı ve bir şey yüzünden sarsıldığı çok belli oluyordu. Onu hemen içeri alıp, klimayı açtım. İçerisinin ısınmasını sağladım ona bir battaniye ve sert bir kahve verdim. İçerken bile ağlıyordu. O'na ne olduğunu sordum ve bana anlatmaya başladı.

Ş: İnternette bir korku forumunda geziniyordum. Bir kategori gördüm ve orada yaşanmış korkunç hikayeler olduğu yazıyordu. Tabii ben bunlara hiç inanmadım ne kadar safmışım. Bazı klasik hikayeleri gördüm, bir iblisin eve musallat olduğu ya da bir iblisin çocuğun içine girip tüm ailesini katlettiği gibi hikayeler. Tam sayfayı kapatıyordum ki bir hikaye daha gördüm. Üstü çizili şekilde yazılmıştı. -Tanrı Katili- başlığı dikkatimi çektiği için hemen tıkladım. Tek bir satırda bir bağlantı vardı. Hani şu siteye yönlendiren bağlantılar var ya onlardan fakat tuhaf olan şey sayfayı her yenilediğimde bağlantının değiştiğiydi. Siteye girmeden önce herhangi bir virüs olmasına karşın bu linki mikrofonu ve kamerası olmayan bilgisayarımda denemeye karar verdim. Bir dizi vpn ve proxy kullanarak konumumu da gizledim. Belki işe yaramamıştır ama bunu tüm dünyaya duyurmak için ölmem gerekiyorsa ölmeye hazırım.
İçeri de gördüklerimden sonra neden kendilerine Tanrı Katili dediklerini anladım.

Tam buradayken artık ağlamayı bıraktı ve bana daha sıkı sarıldı. " Merak etme, sana burda kimse zarar veremez. Hükümet tarafından çok iyi korunan bir yerdeyiz. Üstelik muhtemelen farklı kıtadalar, sana zarar veremezler buna izin vermem" diyerek biraz olsun rahatlattım. " Şimdi ne gördüğünü bana anlat ki her şeyi anlayabileyim. "

Ş: Siteye girdikten sonra, beni normal bir ana sayfa karşıladı. İçerisin de ilk gördüğüm metin şuydu. "Artık sizin bir Tanrınız yok. O'nun yerine biz de geçmedik ama onu katlettik." yazıyordu. Bu nasıl bir saygısızlık diye düşündüm ve sitede biraz daha gezinmeye başladım. Ardından bazı yerlere tıklayarak uzun bir metin buldum ama buna metin denilemezdi, çünkü cümleler bir anlam bütünlüğü oluşturmuyordu. Cümlelerin bazıları şunlardı " Asyalı Kadın ve Usta Avcı'nın dansı " , " Tatlı Bebek ve Aç Bırakılmış Alfa Kurt " . Daha sonrasında bunların tıklanabilir bir link olduğunu farkettim. Tıkladıktan sonra işler daha kötüye gitti. İlk tıkladığım video " Tatlı Bebek ve Aç Bırakılmış Alfa Kurt " idi. O videoyu sonuna kadar nasıl izledim hala bilmiyorum. Bu bir vahşetti.

Derin bir nefes çekip ağlamaya başladı. Ona sarılarak bunların geçeceğini ve bana anlatması gerektiğini benim de polisi arayacağımı ve bunu kim yapıyorsa cezasını çekeceğini söyledim.

Ş: Video ile başlığı tamamen uyuşuyordu. Yeni doğmuş bir bebek ile gerçekten çok aç olan bir kurt gözüküyordu videoda. Ormanın içinde açık bir arazi vardı. Sanırım video Kuzey Amerika'da kaydedilmişti çünkü videoda ki kurt tamamen siyah bir canavardı. Çok geçmeden bebek arazinin ortasına bırakıldı ve Kurt gelip onu yemeye başladı. Bebeğinin sesi bile çıkmadan, ölmüştü. Bunun gerçek olabileceğini hiç düşünmedim. Bir insan neden bir bebeği kurda yem yapar ki diye düşündüm. Sonrasında anladım tabii onlar insan değildi, gerçekten Tanrı Katiliydi. O videonun şokunu atamadan diğer videoya tıkladım. " Asyalı Kadın ve Usta Avcı'nın dansı " videoyu açtığımda üzerinde her yeri sivri metal dikenli bir elbise giyen adam ve Asyalı çıplak bir kadın vardı. Adam zorla kadınla dans ediyordu. Dans ettikçe dikenler kadına batıyordu. Kadının her yerinden kan akmaya başladıktan sonra dans etmeyi bırakıp eline çift namlulu bir avcı tüfeği aldı adam. Kadın yer de acı çekişirken kafasına doğru bir el ateş etti. Kadının kafası resmen yok oldu. Her yer kan olduktan sonra içeriye köpekler girdi ve kadının leşini yedi. Bunu gördükten sonra banyoya gidip kustum. Sonrasında hemen kalkıp senin yanına geldim.

Evet, bunları şimdi tekrar yazıyorum. Onu içeride ki yatağa yatırdım. Şuanda uyuyor, videolar aynen dediği gibi. O bebeği yiyen kurt, avcı ile dans eden kadın... Hatta sırtlanların Afrikalı olduklarını düşündüğüm bir kabileye saldırtılışı, ped*fili ve nekr*fili videoları... Sanırım DeepWeb dedikleri bu. Black Mamba'yı duyduğunuzu var sayıyorum. Çok güçlü bir suç örgütü DeepWeb'ten hizmet veriyorlar. Peki ya bunlar? Red Room'u biliyordum ve yalan söylemeyeceğim bir kaç kez bu yayınlara denk geldim. Ancak kanım dondu ve sonunu hiçbir zaman göremedim. Şuanda bilgisayarın başında oturmuş ne yapacağımı düşünüyorum, eğer bu videolar gerçekse bu caniler idam edilmeli. Kendilerine neden Tanrı Katili dediklerini de anladım. Onlara göre eğer Tanrı varolsaydı onlara bu kötülükleri yaptırmazdı. Ben Tanrı'ya ve dinlere inanan birisiyim. Bu adamlar kafayı yemiş olmalı. Hani bir söz var ya " Yaşasın Zalimler İçin Cehennem!" bu sözü hakeden bu "Tanrı Katilleriydi". Şimdi gidip polisi arayacağım.

1 Hafta Sonra

Eğer bu video kaydını izliyorsanız muhtemelen ben ve arkadaşım öldürüldü. O caniler adresimi tespit edip evime saldıracaklarını söylediler. Neredeyse bin tane tehdit maili aldım. Bu konuyla alakalı. Şimdi polise gidip koruma talep edeceğim ama eğer ölürsem lütfen o canileri yakalayın.

Akşam Haberleri

Şehrimizde ki lüks sitede 1 kişi ölü bulundu ve 1 kişinin de kaçırıldığı düşünülüyor. Öldürülen kişinin ismi "M... Y..." kaçırılan ise evin sahibi. Olay yerinden canlı yayın yapmaktayız ve şuanda çok büyük bir patlama gerçekleşti neler oluyor?!. (Yayın kesilir)...

Hahahahaha, polislerin o tuzaklı ev numarasını ve bu hikayeyi yemesini hiç beklemezdim. Evet, Tanrı Katili diye bir şey yok. Bunlar sadece seri katil kimliğimin kız arkadaşım tarafından öğrenilmesinden dolayı hazırlanmış bir kurgudan ibaretti. O gece bana ağlayarak gelmesinin nedeni, videolar değildi. Hayatı için onu tehdit ettim. Güvenlik beni aradığında zaten onun geleceğini biliyordu. Telefon kayıtları ve kamera kayıtları için konuşmuştuk. O yüzden sadece ismini ve benim ona ezberlettiklerim söyledi. Ülkeden çoktan kaçtım ve polislerin beni araştırıp araştırmaması artık pek bir anlam ifade etmiyor. Ne yani gerçekten bir bebeği kurda yem edeceklerini mi düşündünüz. Bunlar tamamen yalandan ibaretti. Eğer bu hikayeye inanan varsa eminim kendini şuan salak gibi hissediyordur. Başka bir ülkede insanlar katletmeye devam edeceğim... ve bu hikayeyi dinleyenler arasında " B. L. " isimli 19 yaşında ki genç senin için geliyorum. İlk kurbanım sen olacaksın.

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.
Dostum ellerine sağlık konuyu beğendim biraz daha geliştirilebilir ama biraz betimlemeni arttırabilirsin karakterin sarılırken hissetti mesela ana karakterin arkadaşı M. Y. evin içine aldığında oturduğunda karakterin davranışını yada aynı yerde sarıldığı zaman "kollarımı sıkıyordu" gibi ince bir detayla okuyucunun kafasında canlanmasını sağlayabilirsin.
Lütfen yanlış anlama dediklerimi Hikaye ve şiir yazmak ile uğraşan birisiyim, yazdığın hikaye başta da dediğim gibi gerçekten hoş sadece ince eksiklerini tamamlaman için belirttim.
(roman veya normal bir hikayeden ziyade creepypasta olduğunu biliyorum, o yüzden karakter detayı konusu açmadım ama eğer o konuda da eksiğin varsa kendini yaptığın eylemleri kafanda betimleyerek geliştirebilirsin. daha daha iyilerini yazman dileğiyle, iyi forumlar.)

Üye
1 HİZMET YILI
güzel olmuş kankacım okudum ellerine sağlık hiç kitap fln satıyormusun veya wattpad gibi birşey vardı ondan fln

Tutku Oyun Hizmetleri
Ultra Üye
Ödüller
4
Sosyal
2 HİZMET YILI
hocam okurken aşırı keyif aldım umarım ilerde bi gün kitaba dönüştürürsün bu yeteneğini
emeğine sağlık

Süper Üye
Ödüller
1
1 HİZMET YILI
Site ismi verme yasak ama başı W ile başlayan bir online kitap sitesi vardı o sitede herkes istediği gibi kitap yazıyor okuyan okuyor eğer çok beğenilirse kitap olarak bastırılıp satışa çıkıyor

Ultra Üye
Ödüller
9
7 HİZMET YILI
Site ismi verme yasak ama başı W ile başlayan bir online kitap sitesi vardı o sitede herkes istediği gibi kitap yazıyor okuyan okuyor eğer çok beğenilirse kitap olarak bastırılıp satışa çıkıyor
O kadar iyi yazabileceğimi düşünmüyorum.

Onaylı Üye
Ödüller
1
1 HİZMET YILI
gerçekten ellerine sağlık başarılarının devamını getir 👍 ❤️

𐱅𐰇𐰼𐰚
Moderator
Ödüller
7
1 HİZMET YILI
Tuhaf bir tarz sevdim kalemine sağlık.

Ultra Üye
Ödüller
3
2 HİZMET YILI
elinize sağlık hocam bu alanda ilerlemeniz dileğiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.