The Forest | Yerliler İnceleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İts Adventure Time
Süper Üye
Ödüller
4
3 HİZMET YILI
:yazı:

Merhaba , bugün sizlere
Bağlantıları görmek için lütfen Giriş Yap
oyununda yerliler hakkında bilgi vereceğim. The Forest Endnight Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir
. Özellikle arkadaşlarınızla vakit geçirmek için
oldukça eğlenceli ve keyifli bir oyundur. Oyun hakkında türkçe kaynaklı bilgiler olmadığından sizler için yerliler hakkındaki bilgileri topladım ve derledim.

Bu listede büyük mutantlar yoktur sadece grup halinde dolaşan insanımsı yerliler ve mutanlar bulunmaktadır neden büyük mutantları eklemedin diye sormayınız.

:not:

*Bilgilerin tamamı bana ait değildir. Yabancı kaynakları türkçeleştirerek elde edilmiştir.
*Bİlgiler The Forest Gamepedia'dan benim tarafımdan çevrilmiştir.
*Görseller bana aittir.
*Bilgiler %100 bana ait olmasalarda %35 civarında oyun deneyimlerime dayanarak elde ettiğim bilgilerdir.

Sınıflar
İsimler:özellik::resim:
Skinny Cannibal
(Sıska Yamyam)
Açlıktan ölmek üzere olan yamyamlardır, aç oldukları için agresiftirler ve
size tolerans göstermeden direkt saldırıya geçerler. Normal yamyamlara göre düşmancıl bir sınıftır. Bu yamyam sınıfı normal
yamyamlara göre çok zayıftırlar, kirle ve kanla kaplıdırlar ve
kıyafet giymezler. Normal yamyamlar oyuncuya saldırırken kısık hırıltılarla ve zarar gördüklerinde
çığlık atarlarken, bu yamyamlar aç olduklarından manyakça kahkahalar atarlar. Diğer sınıflarla birlik
olduğu nadiren görülür fakat , size düşman olduğu kadar diğer sınıflara da düşman olabilirler ve savaşın
ortasında bir anda size saldırırken diğer sınıflara saldırdığı görülür. Kendi takımına saldırdıkları da görülür.
O kadar açtırlar ki savaş ortasında yerdeki hayvan ve yamyam cesetleri varsa onları yedikleri görülür.
Bu yamyamlar 5'li takımlar halinde dolaşırlar ve savaş düzeni düzensizdir çünkü başlarında takım lideri yoktur.
Bu sebeple biri savaşırken biri kaçabilir. Diğer yamyamlardan kolayca ayırt edilirler çünkü koşarken ellerini de kullanırlar.
Daha hareketlidirler ama güçsüz ve silahsız olduklarından çok zarar veremezler.
Hazır 4.png
Regular Mutant
(Sıradan)
En yaygın yamyam sınıfıdır, ormanda sıklıkla karşınıza çıkarlar. 2-4 Arası kişi sayısıyla devriye gezerler.
Yamyam sınıfları arasındaki ana sınıf bu sınıftır. Bu yamyam sınıfının başında 1 lider bulunur ve sırt bölgelerinde
kurukafa kesilmiş kollar taşıdıkları için (Taşıdıkları şeyler değişkendir) tanınması kolaydır. Erkek grubu Diskler ,
takılar, değişik süsler giyerler ve ilkel silahlar kullanırlar. Kadınlar gurubu genelde çıplaktırlar ve bazen etek giyerler.
Oyuna yeni başladığınızda bu sınıf size direkt saldırmaz dışarıdan sizi incelerler, sizin onlara saldırgan bir durum
sergilediğiniz taktirde onlar da saldırgan bir şekilde karşılık verirler. Eğer siz onlara saldırmazsanız ve herhangi bir
sopayla yanlarında sürekli blok yaparsanız size saldırmazlar. Düşmanca davranırsanız onlar da öyle davranacaklardır.
Liderler bu sınıfın en önemli kişidir çünkü hasar, dayanıklılık ve saldırıdan kaçınma bakımından grubun diğer üyelerinden
üstündürler.
Hazır.png

Painted Mutant

(Boyalı Yamyam)
Dış görünüş olarak benim en sevdiğim sınıftır. Bu sınıf kendine has dış görünüşe ve fiziksel özelliklerine sahiptir.
Diğer sınıflar mağaradan dışarı çıkıp evrimleşip son hallerini alırlar ancak bu sınıf diğerlerinin aksine mağaradan
çıkmamışlardır bu sebeple kendilerine has bir sınıftır. Kolay kolay karşınıza çıkmazlar fakat çıktıklarında sizi
zorlayabilecek türde yamyamlardır. Gruplarında hem dişi hem de erkek yamyamlar bulunur. Bu boyalı yamyamları
diğer sınıflardan ayırt etmek kolaydır. Çünkü vücutlarında küçük küçük haç işaretleri vardır ve vücutları bembeyazdır.
Fiziksel özellikler bakımından maskeli yamyamlardan düşük, ancak sıradan yamyamlara kıyasla daha üstündürler.
Hazır 2.png

Fire Mutant

Bu türler genelde yalnız başlarına dolaşmazlar diğer sınıfların yanlarında geldikleri görünür, İsminde olduğu gibi molotof
kokteyli yakarak size fırlatırlar veya yanıcı şeyleri yakıp size fırlatırlar öldürmesi çok zor değildir fakat hasar oranı
yüksektir.
Hazır 6.png

Dynamite Mutant

Bu türler isminde olduğu gibi dinamit ile dolaşırlar. Diğerlerinin içeri girebilmesi için bu türler savunmanızı patlatarak
diğer yamyamların içeri girmesini sağlar. Dinamit kullandığı için hasar oranı ve alanı oldukça geniştir. Eğer
Base'iniz saldırı altındaysa ve grupların içinde bu tür varsa ilk önce onu öldürmenizi öneririm çünkü tölerans tanırsanız
yapmak için saatlerinizi verdiğiniz savunma hattınız yararak geçerler. Eğer dinamite maruz kalırsanız sizi yere uçurur
ve canınızın neredeyse %80-85ini alır. Canınız az is direkt öldürür. En tehlikeli türlerdendir!
Bu tür oyunu aşırı zorlaştırdığı
ve adil olmadığı için oyundan kaldırılmıştır.

Masked Mutant

(Maskeli Yamyam)
Bu türleri sıska maskeli yamyamlar ile karıştırmayın bunlar sıska olan yamyamlardan daha iri ve uzun boyludur.
Yüzlerinde uçak yolcularının yüzlerinin yüzülüp diktikleri maskeler bulunur ve rahatsız edici bir tipleri vardır.
En ürkütücü türlerdendir. Davranışları sıradan yamyamlar ile aynı sayılır, sıska maskeliler gibi koşarken ellerini kullanmazlar
normal bir şekilde koşarlar. Aralarında kavga etseler bile kendi türlerini yerde bırakmazlar çekip kurtarırlar.
Bu sınıf oyunda 22. güne ulaştıktan sonra ortaya çıkmaya başlarlar ve bazı zayıf yamyamların yerlerini alırlar.
2-5 Kişi arası devriye gezerler ve ortaya çıktıklarından sonra soluk yamyamların yerlerini alırlar.
Hazır 3.png

Pale Mutant

(Soluk Yamyam)
Soluk yamyamlar genelde mağaralarda bulunurlar. Bu sınıf genelde normal insan gibi hareket ederler.
Bu sınıfın da sıska türleri vardır. 1-5 arası kişiyle devriye gezerler , oyunun başlarında tek görme
şansınız vardır. Mağaralarda yarasalar gibi tavanda asılı oldukları görünürler, mağaralardaki cesetleri
kafatası mumlarını onlar mı yapıyor bilinmiyor fakat öldüğünüzde sizi mağaraya götürüp iple astıkları
için ben onların yaptığını düşünüyorum. 6. günden sonra yüzeyde görülmeye başlarlar.
Hazır 5.png

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: ioz
Süper Üye
5 HİZMET YILI
Hocam ben arkadaşlarla beraber oynarken Yamyam türleri olduğunu bile farketmemiştim, bu konu sayesinde farkettim :D Elinize sağlık, çok güzel bir konu olmuş.

Seçkin Üye
Ödüller
6
6 HİZMET YILI
yazdıklarını okuyunca gerçekten heyecanlanıp oyunu satın aldım valla

BOT

hellö
Ultra Üye
Ödüller
10
8 HİZMET YILI
Aslında diğer türlerde var, part 2 vesaire gelirse çok hoş olabilir. Türklerin diyişine göre 8 bacaklı kenan adlı veya dombili yamyamlar falanda var. Emeğin için teşekkürler, önerimi düşünürseniz güzel olabilir.

İts Adventure Time
Süper Üye
Ödüller
4
3 HİZMET YILI
Aslında diğer türlerde var, part 2 vesaire gelirse çok hoş olabilir. Türklerin diyişine göre 8 bacaklı kenan adlı veya dombili yamyamlar falanda var. Emeğin için teşekkürler, önerimi düşünürseniz güzel olabilir.

Biliyorum yukarıda da belirttiğim gibi burada sadece insanımsı yamyamlar var.
O büyükler mutantlar insan formunda olmadıkları için eklemedim ama part 2 yapabilirim.

• Like
Tepkiler: BOT
Süper Üye
Ödüller
9
7 HİZMET YILI
Hocam diğer yaratıklar hakkında da bilgilendirme yapabilir misin rica etsem.

Несмотря на предателей, я все еще стою.
Co - Admin
Ödüller
19
6 HİZMET YILI
Emeğiniz için teşekkürler.

Süper Üye
Ödüller
3
3 HİZMET YILI
Güzel bi yazı. Fakat mutant yaratıklarıda yazsaydın çok daha iyi olabilirdi. Virginia, baby vs.

Uzman Üye
Ödüller
6
7 HİZMET YILI
Bu oyunu kaç kez bitirdim ve zevkli çok güzel anlatım tekrar başlıycam he ikiside çıkıyor ondada bekliyoruz bunu :D

ÖLÜM ÖLÜM DEDİĞİN NEDİR Kİ GÜLÜM
Efsane Üye
Ödüller
17
8 HİZMET YILI
harika çalışma öğrenmiş olduk eline sağlık

Onaylı Üye
Ödüller
7
8 HİZMET YILI
Bu konuyu araştırmıştım çok bilgi sahibi olamamıştım teşekkürler emeğiniz için.

Onaylı Üye
5 HİZMET YILI
Rust Kadar olmasada Güzel Oyun Tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.