Vodafone Sınırsız Kullanım Açığı

DemonSamurai

This is a story about good
Ultra Üye
Beğeni Puanı
3,985
Vodafone'a bildirmen iyi olabilir ancak teşekkür edip geçebilirler. Kendini ağırdan satmayı deneyebilirsin "Vodafone, internet kullanımıyla ilgili sizin açınızdan kritik bir açık buldum detay vermek istemiyorum ancak açığı kapatmamanız halinde zarar edeceğiniz çok açık. Karşılığını alacağımı bilmem durumunda size açığı detaylarıyla belirtmeyi çok isterim" gibisinden. Bunun sonucunda iki ihtimal var ya sana bir teklif sunacaklar yada ucunda dava tehtidi olacak.
Program yapıp bunu sunabilirsin ancak bence bu aptallık olur Vodafone programın mantığını çözdüğünde fixler.
Eğer bir açık var ise Vodafone bunu geçen zaman içerisinde fark edebilir ve bunu sen harekete geçmeden farkederlerse o zaman kozunu kaybetmiş olursun, ani acele etme ancak vakit kaybetme.
İnternette açık bulan kişiler ile ilgili bir bakış attım yani Apple'ın açığını bulan gençin hesabına 100 TL atmışlar bilemedim yani ancak milyon dolarlar kazananda olmuş karar senin ama ben olsaydım kendimi ağırdan satarak mümkün olduğunca Anonim bir şekilde Vodafone'la iletişime geçerdim.
Ve birde, tebrikler Vodafone'un açığını buldun bunu saklı tutup sefasınıda sürebilirsin tabi :D ama açık bulduğunda paylaşınca genelde fixleniyor birşey buldunmu gizli tutmakta fayda var.

noth1ng*

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
17
Açığı bildirmezsen ve satarsan başın büyük belaya girer onu söyleyeyim. Hiç düşünme bence, direkt bildir. Ödül olsun / olmasın satmamalısın.

Ayrıca şirketi ödül için tehdit etme girişiminde bulunma bile, zira direkt davalık olabilirsin.

1yta1

Tahsin Yavuz
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
56
Türkiye burası dostum :) Ne verebilirler ki? Eline 1.5 bin TL verip yollarlar açığı kapatırlar. Senin tercihin tabii :) Haberlere falan da çıkmaz

Rugervan

Eski Bir Grafiker
Onaylı Üye
Beğeni Puanı
19
Kendin kullan daha mantıklı.
Sadece sen kullanırsan uzun bir süre 10₺ ye yüksek hızlı sınırsız internetin olmuş olur :D

Üst Alt