WordPress sitem için varyasyonlar

• Konuyu başlatan Melon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Melon

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Merhabalar, matbaa işi ile uğraşıyorum ve web sitesi açmaya karar verdik wordpress üzerinden şimdi benim yapmak istediğim olay şu ki; başka bir wordpress sitesinde bulunan tüm fiyatları birebir kendi siteme çekmek istiyorum böyle bir imkanım var mı? Çünkü, varyasyonları tek tek elle düzenlemek ızdırap ve ölüm gerçekten yap yap bitmiyor bir ürünün mesela 769 tane varyasyonu var. Bunları tek tek düzeltmeye kalksam 1 ayımı bulur belki daha fazla sürebilir.. Örnek olarak şöyle göstereyim;

Bu benim sitedeki fiyat çıkarma kısmı
PW WooCommerce Bulk Edit eklentisi kullanmama rağmen dediğim gibi çok uğraştırıcı ve çok teferruatlı.
Adsız.png

Bu da çekmek istediğim sitenin bu kısmı aynısını direk fiyatları dahil çekmek istiyorum böyle bir şey mümkünse tüm kategori ve ürünlerim için çekmek istiyorum;
Adsız2.png

M

mht87999

Onaylı Üye
öyle bir şey olmuyor diye biliyorum

M

Mehmetcsksc528

Onaylı Üye
çekebilirsin uygulamalar var bilgileri çekiyo ama kendin yapmanı öneririm photosop cs6 dan bile yapılabiliniyo istersen ben bedavaya yapabilirim ama sadece bi bölümünü

• Like
Tepkiler: Melon
I

ibrahimliedy

İ B R A H İ M L İ E D Y
Onaylı Üye
öyle bir şey olmuyor diye biliyorum

M

Melon

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
çekebilirsin uygulamalar var bilgileri çekiyo ama kendin yapmanı öneririm photosop cs6 dan bile yapılabiliniyo istersen ben bedavaya yapabilirim ama sadece bi bölümünü
Hocam kendim yaptığım zaman epey uğraştırıyor 4 ürünü 1 günde zar zor bitiriyorum ve varyasyonları da 130 civarı falan var bu dediklerimin 4x130 dersek 520 varyasyon yapıyor. Bazı ürünler var ki sadece tek bir ürün 769 varyasyon hatta 2100 varyasyonlu olan bir ürün dahi var 520 varyasyonu 1 gün bile yetmiyor bazen işler oluyor vs. epey uğraştırıyor beni photoshop cs6 ile nasıl yapılabiliyor ilk defa duydum bunu
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Adsız3.png

buda en basit örneği katalog ürünümüzde sadece 100 adet alınmada 193 ayrı varyasyon var spiralli telli 130 gr 150 gr sayfa yapısı vs vs vs. bir çok şey var

M

mert033

Onaylı Üye
bişey anlamadım iyice anlatırmısınız ne işe yaraıyor bu

E

enesbaba1253

Onaylı Üye
baska oyunda oluyor mu bu program bılen var mı

M

mrjhoncanner

ADİGE
Seçkin Üye
ne işe yarıyor acaba anlamadım kardeşim

M

meyvelitklx

Seçkin Üye
WordPress, değişken ürünleriniz için özellikler yaratır ... WooCommerce Kolay Varyasyonlar Yönetimi WordPress eklentisi size çok zaman kazandıracak

R

recep466

Seçkin Üye
Uygulama sanırım sorunlu yada biyerde bilinçsiz bisey yapdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...