• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Bir sorum var - Webmaster

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Privateroot

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
Arkadaşlar aklıma çılgınca bir fikir geldi.
Şimdi diyelim bir sitede üyeliğim var üyeliğim açık yani session kodları aktif.
Ve bir link hazırladım linki kısalattım diyelim.
Linke tıklanınca benim hazırladığım web sayfasına atıyor web sayfasında ise iframe kodu ile arka planda session kodları ile aktif olduğum sitede işlevsel bir link mevcut (atıyorum beğeni butonunun linki)
Yani ben elle manuel olarak tıklasam butona beğenecek peki bunu iframe ile linke uyguladığımızda linke tıkladığımda otomatik olarak beğeni işlemi gerçekleşir mi? Yorumlarınızı alayım :D
Eğer dediğimi anladıysanız neler olabileceğini de anlamışsınızdır :D

Harkaw

My Life Be like
Süper Üye
Beğeni Puanı
172
bu mantık çalışır fakat bu konuyu yetkililer gördügünde mimleneceksin yani begeni puanın yükselirse çakacaklar ve ban yersin

Khala

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
27
anlamadim kardes ben peki ne isimize yaraya bilirki bu

Privateroot

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
bu mantık çalışır fakat bu konuyu yetkililer gördügünde mimleneceksin yani begeni puanın yükselirse çakacaklar ve ban yersin
dostum denedim olmuyor :D Linki ayrıca açtığında onay sayfası geliyor fakat ufak tefek kodlarla aşılabilir tabii ki
Sitede takip olayı var ya onun için düşünmüştüm ilk başta :D
Fakat logout için uygulanabilir diye düşünüyorum.
Ergenken ask fm de bana soran anonimleri ifşa ediyordum bu yöntem ile

Privateroot

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
13
anlamadim kardes ben peki ne isimize yaraya bilirki bu
yani diyorum ki ben bir konu açtım diyelim burada , konuyla alakalı da bir link var.
Sen linke tıkladın reklamı geçtin 0 saniyeliğine benim sitem açıldı ve hemen diğer konudaki gerekli linke yönlendi benim sitemden de
Ama burada önemli olan nokta şu benim sitemde atıyorum bu sitedeki konumun beğeni link yer alıyor sen linke tıkladığın anda hesabın burada açık olduğu için haberin olmadan benim konumu beğeniyorsun 0 saniyede hızlıca gerçekleşiyor bu anlayamıyorsun ve direk ihtiyacın olan yere yönlendiriliyorsun yani amaç bu aslında ama olmuyor :D

Benixta

Bakın Beyler O Öyle Değil
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
12
Yetkililer durumu anlar ve ceza yersin buyuk ihtimal

morgareth

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
4
ne dediğini anlamadıgım için cevap veremiyorum bir webmaster olarak :)

asknefret21

HarKesH GaMeRsSs
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
19
Bence Mantıklı Cezası Olduğuna İnanmıyorum Sonuçta Yardım Karşılığı Bir Begenicik :) Çook Görülmemeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt