• Üyelik paylaşımı yasaktır! Hesabınızı başkalarına vermeyin! Hesap paylaşımları yasaklama ile sonuçlanacaktır.

Film sitesi için hosting aramaktayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

altaracan

Ivar the boneless
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
59
Yakında açacağım film sitesi için hosting arıyorum aklımda bir şirket vardı ancak bitcoin ile ödeme alıyor, bu çok uzun ve uğraştırıcı:( Bu nedenle bitcoin ile ödeme almayan yurtdışı lokasyonlu sağlam bir hosting şirketi arıyorum tavsiyelerini bekliyorum.

Lütfen konu dışı ve konu hakkında bilgi sahibi olmayanlar yorum yapmamaya özen göstersin.

TahsinYavuz001

Tahsin Yavuz
Seçkin Üye
Beğeni Puanı
88
Yakında açacağım film sitesi için hosting arıyorum aklımda bir şirket vardı ancak bitcoin ile ödeme alıyor, bu çok uzun ve uğraştırıcı:( Bu nedenle bitcoin ile ödeme almayan yurtdışı lokasyonlu sağlam bir hosting şirketi arıyorum tavsiyelerini bekliyorum.

Lütfen konu dışı ve konu hakkında bilgi sahibi olmayanlar yorum yapmamaya özen göstersin.
Lütfen, Giriş yap veya Kayıt ol içerikteki bağlantıyı görüntülemek için!
en iyisidir diyebilirim. DDoS koruması var.

Frozenshade

Seçkin Üye
Beğeni Puanı
35
Godaddy Ovh tarzı sitelerden alabilirsin dostum, tabi geniş çaplı bir araştırma yapmanda fayda var.

mertes

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Süper Üye
Beğeni Puanı
32
kardeşim natro hosting sağlamdır bir bak istersen

xola

Onaylı Üye
Beğeni Puanı
23
Natroda istedigin hostinge yıllık 700 tl gibi bir rakamla sahip olabilrisin.Benimde film sitem var yardım istersen öm atabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt