pubg mobile ban sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
U

uglyodin

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
arkadaşlar bu aralar herkes 10 yıllık ban yiyor 3-4 oyun oynadıktan sonra hesap açmaktan ciğerim soldu.hesap girme bölümünde twitter facebook ve misafir bölümü var her seferinde bu misafir bölümünü nasıl sıfırlayıp hesapsız girebilirim bilgisi olan var mı ?

B

benbir59

Onaylı Üye
Brom çok belli ediyorsundur ondan ban yiyorsun. ben bayadır kullanıyorum ama hiç ban yemedim?

M

mkocatas2

Onaylı Üye
Hileyi köklemeden oynamayı dene

U

uglyodin

Konuyu başlatan
Onaylı Üye
Brom çok belli ediyorsundur ondan ban yiyorsun. ben bayadır kullanıyorum ama hiç ban yemedim?
dostum sadece adam görme açık ne malzemw görebiliyorum nede başka bişi adam öldürmeden oyunu bitiriyorum ama ban yiyorum oyuna girerken bazen daha uçaktayım ban yiyorum
Mesajın otomatik olarak birleştirildi:

Hileyi köklemeden oynamayı dene
köklemeden derken dostum

K

kemal255

Onaylı Üye
bende adam görmeyi aktif ettim sadece bende yedim ban

C

cafer1907

Üye
arkadaşlar bu aralar herkes 10 yıllık ban yiyor 3-4 oyun oynadıktan sonra hesap açmaktan ciğerim soldu.hesap girme bölümünde twitter facebook ve misafir bölümü var her seferinde bu misafir bölümünü nasıl sıfırlayıp hesapsız girebilirim bilgisi olan var mı ?
bende dün 3 oyun oynadım sonra oyundan çıktım şimdi girdim ban yemişim dün bişey yotu

B

babaata

Üye
bende ban yuedim misafir bçlümünü açmak için gameloop silip geri kurdum ancak öle girebildim

P

~ p4wnz *

where is the hareket there is the bereket
Onaylı Üye

kardeşim temp mail ile twittera kayıt ol sonra o guest açtığın hesabı twittera bağla öyle oyna ban yedikten sonra tekrar guest hesap açıp aynı adımları uygula böyle böyle gider

eğer guest hesap direk ban yediyse şu konuya göz geçir
https://memoryhackers.org/konular/sinirsiz-guest-hesabi-acma.140224/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...