Sabotaj kapandı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sudo apt get install NEWLIFE
Süper Üye
11 Nis 2018
608
9
63
Ödüller
5
KKTC
Merhaba forumdaşlar ne yazık ki severek oynadığım bence güzel olan yerli yapım p2w denmese de aslında p2w olan bu güzelim oyun kapandı :(

Herkes bir çok sebep söylemiş Valorant çıkışından dolayı, yetersiz oyuncu, optimizasyon sorunları vs vs bir çok şey söylendi.

Benim şahsi fikrim şu olacaktır: bir oyun yaratmaya kalkışmak çok ciddi yatırımlar istiyor unreal engine ile yapılmış bu oyunda doğal olarak baştan objeleri yapmaya kalkarsanız çok fazla vakit alacaktır e bundan dolayı sizde hali hazırda yapılmış satılığa çıkmış objeleri almanız gerek ama sabotaj oyun geliştiricisi
Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!
kendileri tarafından her şeyi baştan yapıldı bu ciddi emek, zaman ve çalışan gerektirecektir. Bu oyunu yaparken ciddi paralar harcadılar bitmedi pr içinde ciddi bir bütçe ayrıldı lakin olmadı çünkü oyuncuların bilgisayarları iyi seviyede değildi malum alım gücümüz pek iyi değil.

Yani özetle harcanan 10 gelen 1-2 olunca doğal olarak firmada yaptıkları oyunu yayımcı firma TYPER Games Türkiye ve Avrupa sunucularını kapatmıştır.

Latin Amerika sunucusunda oynayabilmek için bir kaç şey denedim lakin oyun Latin Amerika'da da kapatılmış.

Bu oyunu seviyordum ve özellikle Hildor(COMA) bu oyun için çok çabalamıştı onu hiç unutmayacağım discord üzerinden turnuvalar düzenlerdi oyuncularla sohbet ederdi artık geriye sadece geçmiş geçmişte güzeldi demek kalıyor.

sabotah.png

Onaylı Üye
28 Ocak 2018
91
4
Ödüller
4
Geçmiş olsun belirli bir oyuncu kitlesine sahip olamayınca böyle sonuçlar doğuruyor

Onaylı Üye
29 Haz 2019
129
5
Ödüller
4
24
zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama bence çok saçma zaten gelen olarak p2w oyunlar parası olan basıyor zulada da olduğu gibi +lı silahlar vb diğer oyunculara göre baya bi üstünlüğün oluyor bence haksızlık yada paran yoksa oynamıycan gibi birşey oluyor yanlışım varsa düzeltin optimize sorunu vardı zaten fps drop çok giriyor ben mesela oynarken oyun birden hata bile vermeden kapanıyordu hiç zevkli bile değildi şuan Black Squad oynuyorum reklam yapmak gibi olmasın ne ben yaptım oyunu nede tanıdığım :D güzel oyun eğlenceli CS tarzı silah tepmeleri fln çok iyi gel gelelim oyuncu sayısına bayağı bir düşük gelelen olursa bi clan kuralım adı da Memory Hacker's olsunmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  AdBlock Detected
Elbette, reklam engelleme yazılımı, reklamları engelleme konusunda harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin bazı yararlı ve önemli özelliklerini de engeller. Mümkün olan en iyi site deneyimi için lütfen bir dakikanızı ayırarak AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.