Web sitemi nasıl istediğim bir anahtar kelime ile en başta çıkarırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

Nessiie

Konuyu başlatan
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar bir site acıcam ve o siteye bir anahtar kelime koymak istiyorum herkes o anahtar kelimeyi aratınca sitemin en başta çıkmasını istiyorum yardımcı olabilecek varmı spam atanları raporluyorum.

O

ozicrn

TR
Onaylı Üye
Kanka Google *** Google My Business falan kayıt yaptırdın mı siteni

O

ozicrn

TR
Onaylı Üye
hayır kanka sen bana yardımcı olurmusun discord versem bu işlerden anlıyosan lütfen yaz bana kanka Nessie#4935
Kanka acelen yoksa ben şuan evimde değilim pazartesi evimde olucam konuşalım ozaman istersen yardımcı olurum elimden geldiğince

N

Nyka

Bir Yudumluk Aşkım Deli Sarhoş
Süper Üye
Üstte durmak ücret karşılığı diye biliyorum.

B

BilgecanDede

Seçkin Üye
Siteyi belirli ****** verirsen onun yerine daha çekici olur mesela sana tavsiyem instagram üzerinden sayfa açıp tanıtım yap. Siteni sabitle zaten öyle daha çok müşteri çekersin.
+ Sitene ****** vermediğin sürece anahtar kelime ile öne çıkmazsın kardom zaten belirli aramalarda ****** diye belirtilir. anahtar kelime işini görmez ama verdiğim taktiği denemeni isterim?
Bu arada ne için site açıcaksınız acaba daha yardımcı olmak isterim size

C

canbas123

Seçkin Üye
kardesım ustte durmak ıstıyorsan proglamla flan deıl ucret karsılıgında .

H

HackerBK

Süper Üye
başkaları tarafından girildikce site üste cikiyo diye biliyorum yani ne kadar tıklama her farklı ipide site o kadar şansa giriyo yükselmek için

A

ahmetcany

Onaylı Üye
Bro üstte kalması için baya bir para vermen lazım diye hatırlıyorum. Bizim dizi film sitemiz vardı baya para vermiştik hatırlamıyorum şuan. Google *** e bağlı diye hatırlıyorum.

K

Kutsal1Velet

Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar bir site acıcam ve o siteye bir anahtar kelime koymak istiyorum herkes o anahtar kelimeyi aratınca sitemin en başta çıkmasını istiyorum yardımcı olabilecek varmı spam atanları raporluyorum.
web sitesi acmak ücretli diye biliyorum bir yazılımcı tanıdıgınız varsa rahatlıkla yapar kral

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...